Pro co žijeme?

14. srpna 2011 v 23:09 | MartieMik |  Úvahy
Víte, zase jsem začala přemýšlet a usoudila jsem (jako obvykle) takovou blbost,
ŽE ŽIJEME PRO LÁSKU...
Proč se zkrášlujeme, proč si žehlíme (popř.kulmujeme) vlasy, proč se malujeme, proč trávíme tolik hodin v obchodech? Abychom se líbili, aby jsme zažívali ty krásné pocity...
Celý článek: ↓↓↓

Plno lidí si představuje objetí, sex s idolem, zamilované polibky a nádherné dotyky. Bez představ bych byla ztracená, protože v nich si vždycky vybavíme jen to, po čem opravdu toužíme. Napsat si takový svůj příběh, to je něco úžasného.

Když nám to vychází ve vztahu (či ve skoro vztahu), jsme šťastní, vznášíme se a kdejaká urážka od někoho nás nepohorší, hlavně že je tu s námi ON (ona)...

Když se někomu líbíme, když nás někdo miluje, je to úžasné. Cokoliv co děláme, děláme pro lásku, uvědomujete si to vůbec?

(Pozn. mimo: nechápu, proč tak odbočuji, já Vám chci jen sdělit, co mám na srdci... Musím se o to s někým podělit..)

Takže si na mě vzpomeňte, až budete zamilovaní v náručí toho NEJÚŽASNĚJŠÍHO..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chiquitka. | Web | 15. srpna 2011 v 9:49 | Reagovat

Je pravda, že pokud nás něco takového potká, jsme v sedmém nebi a je nám skvěle. Je pravda, že pokud nám vychází vztah, je nám úžasně a ten pocit je absolutně nenahraditelný. Ale nemyslím si, že nakupování a česání, malování a zkrášlování je jenom kvůli tomuhle. Kdyby neexistovala láska, chodili bychom otrhaní a neupravení? Možná ostatní ano, já ne. Víš, mám hrozně nízké sebevědomí, ale když se zkrášlím a upravím, připadám si tak nějak hezčí a ten pocit mám hrozně ráda. Dělám to z velké části totiž i pro sebe. ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama